زمستون زودرس درمدرسه ی من

زمستون زودرس ودونه های برف همراه باسوزوسرماازراه رسیده  چهره ی طبیعت  درروزهفتم ابان رنگ سفید برتن کرده است .                         

ولی درختان هنوز  سبزی خودراازدست نداده اند،برف ارتفاعات کوههای قلعه ضحاک خبرازرسیدن زمستانی سخت رانوید می دهد؛

/ 10 نظر / 28 بازدید
افزایش رنک گوگل و الکسا

افزایش پیج رنک گوگل افزایش رنک الکسا بازدید فوق العاده بالا افزایش درصد سئوی وبلاگ شما با تبادل لینک با ما امکان پذیر است(پیج رنک ما 2 میباشد و تبادل لینک با ما 100% به افزایش رنک شما کمک میکند)

نسرین باقری

سلام امسال هوا زود سرد شد. با دیدن این عکس واقعا زمستان را حس کردم[لبخند]

ر

عکس خوبی است من از زمستان خوشم می اید زمستان فصل خاطره هاست.

سلمان

سلام تصویر زیبایی بود موفق باشی

بیداد

سلام و عرض ادب خدمت آقا معلم گل و دوست داشتنی، یک بار هم قبلن خدمتتان گفتم. وبلاگ شما را ممکن است افراد مختلفی از هر جای ایران یا حتا جهان بخوانند. اگر جاهایی را که نام می برید اسم شهر و استان را هم ذکر کنید بهتر است. الان این کوه های قلعه ضحاک کجاست؟

ر

اگر از روی حس ششم خبر داده باشی زمستان سختی خواهیم داشت چون من به ان حس تو اطمینان دارم به یاد می اورم زمانی که از اتفاقی خبر میدادی دلیلت را که میپرسیدم حس ششم را به میدان میکشیدی واتفاقا درست از اب در می امد در هر صورت زنده باشی.

سارا

سلام سلام خوبيد خوشيد؟ببخشيد زودي اومدم كه زودم برم مي خواستم بهتون بگم دقيقا 4روز ديگه تولد من و سبا هست من مي خوام سبارو غافلگير كنم تو وبلاگمون و براش الان يه مطلب نوشتم كه تاريخ انتشارش 15 آبان از الان شما دعوت هستيد فقط لطفا تا قبلش نظر نزاريد در رابطه با تولد اميدوارم كه بتونيم با كمكتون يه جشن خوب راش تووبلاگمون بگيريم پس 15آبان يادتون نره ها خب؟ مرسي مثل هميشه @};-@};-

منصور

سلام رحیم جان .تصویر زیبایی است ازشروع زمستانی سرد[گل][گل][گل][گل]

معلم روستا

سلام ازتفاعات ما هم از برف سفیدپوش است ولی روستا هنوز بی صبرانه منتظر پوشیدن رخت سفید است. موافقم که احتمالاً امسال زمستان سرد و سختی خواهیم داشت. در پناه حق

فرزین

سلام آقا ما دیر کردیم شرمنده اما همه پست ها را میخونم. خواهشا بعد از آپ ما را نیز باخبر کنید