سه ساله ام

تولد سه سالگی دلنوشته هایم مقارن شده باآغاز ماه مبارک رمضان این موهبت رابه دلم تبریک می گویم .

سه سال گذشت ازروزی که تصمیم گرفتم وبلاگی راه اندازی کنم ودرآن دلتنگی هایم رابنگارم .

درکوچه وبازاروقتی دوست وآشنا مرامی بینند می گویین :آقا این چه وبلاگیه ،افتضاحه هستندکسانی که به دیده انتقاد لطف کردندوایرادگرفتندوکسانی هم تشویقم کردند.

انگیزه نوشتن این وبلاگ زنده نگهداشتن یادوخاطره ی والده ی گرامی ام هست هرچندازخاطرات ومشکلات شغلی هم می نویسم .

ازهمه دوستانی که بانظرات وراهنمایی های خودمراموردلطف خویش قرارمی دهندتشکرمی کنم .

امروزمن ودلم درتولدنوشته هامون جشن کوچیک خصوصی خودمونی برگزارمی کنیم ازهمه خوانندگان ودوستان دعوت می کنیم درجشن ماشرکت کنند.

/ 3 نظر / 19 بازدید
70 روش گرفتن وام بدون بهره 5 ساله

70 روش گرفتن وام بدون بهره ، بازپرداخت وام ها 5 ساله ما به شما ياد مي دهيم كه از چه روشهايي مي توانيد وام هاي ميليوني بدون بهره بگيريد از اين روشها فقط تا پايان سال 90 مي توانيد استفاده كنيد!!! بازپرداخت اين وام ها 5 ساله هستند!!! منطبق با سياستهاي اخير دولت در خصوص اشتغال و كارآفريني !!! مي دانيد تا به حال چند نفر با استفاده از اين ترفندها صاحب وامهاي كلان شده اند و شروع به سرمايه گذاري هاي بزرگ و پر سود كرده اند؟! داراي شماره ثبت در وزارت ارشاد شماره ثبت : 12911 شماره پروانه نشر : 3843 دريافت وامهاي چند صد ميليوني با يارانه چهار درصد در هر شغلي ، هر جايي و با هر تخصصي باز پرداخت وام در طي 5 سال براي کسب اطلاعات بيشتر به نشاني زير مراجعه فرماييد: http://get-shorty.com/shorty/vam90/

مریم

فکر کنم زود اومدم!جشن بعد از افطاره دیگه؟درسته؟[چشمک] آرزو میکنم همواره برقرار باشید.

معلم روستا

سلام مبارک باشد این جشن سه سالگی در هر راهی هم تشویق هست و هم انتقاد ،هردو باید موجب دلگرمی باشد و با استفاده از آنها باید راه را بهتر ساخت و بهتر رفت املای نانوشته فقط غلط ندارد. این راه را با قدرت ادامه دهید که کفه ی مزیت آن بسیار بر کفه ی نقصان آن برتری دارد.