زمزمه های تنهایی

به مناسبت چهارمین سال درگذشت مادرمهربانم

دلم تنگ است

کجاست گهواره ی من

امشب زندگی برام معنایی ندارد.

کاش می شد عقده ی دلم رابرروی کاغذ خالی می کردم.

چه بنویسم ؛

امشب دلم  می خواهم باخدایم بگویم که مرابیش ازاین توفیق دهد

دلم تنگ است.

کجاست مادر؟

کجاست گهواره من ؟

دلم می خواهدبه ایوان خانه مان بروم .

ایوان خانه مان نزدیک ترین خانه ی خوش بختی باشد بسوی خدا.

دلم می خواهد خانه ای نزدیک زندگی بسازم .

نزدیک عشق

خوش بختی

چهارسال گذشت .

ازغم

تنهایی

فراق

ولی هنوزهم تودلم

صدای گرم نفس هات رااحساس می کنم

روحت شاد.

/ 6 نظر / 21 بازدید
الفبا

با سلام و تشکر . و تسلیت برای سالگرد دوری از مادر عزیزتان . خداوند روحش را شاد کند و بشما صبر عنایت فرماید . شما را لینک کردیم . شما نیز ما را لینک کنید و انتظار داریم برایمان مطلب مناسب بفرستید و از نظرات و تحلیل های خود بهره مندمان سازید .

شیری - ح

مادر اي مهربان ترين فرشته كاش بودي مرا در آغوش مي گرفتي من به دستان گرم تو محتاجم .بدون حضور تو اي مادر درياي مواج پا بسته مردابم. در يك شب به ياد ماندني كه به جاي باران ستاره بر زمين مي بارد به خوابم بيا! كاش اتاق كوچكم پر از عطر خوش تو شود. زمزمه ی تنهایی ات زیبا و خواندنی بود . و پر از عشق و احساس نسبت به مادر !

بهرام-ی

درود بر شما دوست عزیز: هییت کوهنوردی شهرستان هشترود در نظر دارد در تاریخ 15 اردیبهشت عملیات باکسازی قلعه زهاک را اجرا نماید.هییت دست تمامی شرکت کنندگان در این کار بسیار مهم را به گرمی میفشارد.

سلمان عیسائی

سلام روحش شاد ودلت خرم زندگی همین است اما امید به فردا وفرصت باهم بودن تسکین در دهای ماست خوش گذشت درجوارتان ممنون

salam.kash marg ye chizi bood ghabele jobran ama afsoos che lahze haie baham boodano faramoosh mkunim.chi begam ishallah roohesh shad. amin

ll

سلام واقعا که خسته نباشید منم یک معلمم ازنوشته هاتون خیلی خوشم اومد مخصوصا اونایی روکه راجب مادر مرحومتون{خدارحمتشون کنه}نوشتین...برای یک اقا بعیده که یاد مادرش باشه اخه معمولا اقایون بی وفان...فک کنم شما از استثنائاتین..